HAKKIMIZDA

Hakkımızda - Gastroplast - Sürplast

SürPlast firması 2015 yılında Tepe Kalıp, Dursan Plastik ve Okyanus Dizayn Firmalarının ortaklığı ile kurulmuş olup Gastroplast markasıyla 55’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Kalıp ve üretimi kendi bünyesinde yapmakta olup, gıda servis ekipmanları, otel ve restorant servis ekipmanları ile Horeca sektörüne çalışmaktadır.

SürPlast Plastik şirketi iki markaya sahiptir; GastroPlast ve GastroCarry. Bu iki marka altında ürettiği ürünler FDA onaylı olup, laboratuarlarda test edilmiş ve insan sağlığına zararsız olduğu onaylanmıştır. Bununla birlikte, PC ve PP hammadde ile üretilen GN Küvet serisi ve kapakları NSF International tarafından sertifikalandırılmıştır.

SürPlast, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre ürünleri iyileştirmek, yenilemek ve geliştirmek için; küresel dünyadaki rekabet ortamında ve kendi sektöründe istikrarlı bir şekilde çalışmaktadır.

 

 

Vizyonumuz
Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın ve güvenilir marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.
Misyonumuz
Hızlı üretim, güvenli sevkiyat ve uygun fiyat politikasıyla sektördeki kilit marka olup, oluşan ürün yelpazemiz ile tüm dünya üzerinde gelişmiş ürün ve hizmet ağı oluşturabilmek.