Sürplast; plastik enjeksiyon baskı sektöründe 30 yıldır hizmet veren Dursan Plastik ile plastik enjeksiyon kalıp üretiminde 30 seneyi aşkın süredir faaliyet gösteren Tepe Kalıp ve Okyanus Dizayn’ın güç birliğinden doğan ortaklık ile “gıda servis ekipmanları” üretmek üzere kurulmuştur. Bu birliktelik neticesinde kusursuz kalıplar, yeni modeller ve kaliteli ürünler ortaya çıkmaktadır. Kalıp ve üretimin aynı bünyede yapılması ürünün maliyetinin düşmesine, kalitesinin yükselmesine, hızlı teslimat ve yüksek rekabet gücüne neden olmaktadır. GastroPlast markamızla ürettiğimiz ürünler gıdaya uygun, FDA onaylı, laboratuar testleri yapılmış ve insan sağlığına zararsızdır.

SürPlast olarak globalleşen dünya ve rekabetçi ekonomik koşullar içerisinde, sektördeki devamlılığımızı sürdürebilmek için sürekli yenilik, araştırma ve gelişim anlayışı içerisinde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yeni yatırımlar hedeflemekteyiz.

Misyonumuz; Yaptığımız işler, çalıştığımız firmalar, yüksek kalite, güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile firmaların ilk tercihi olarak, çalışanlarımıza ve müşterilerimize değer veren bir şirket olmak.